Aj Ja chcem byť jeden z 10 000

HĽADÁM 10 000 ĽUDÍ, KTORÍ CHCÚ LEPŠIE ZDRAVOTNÍCTVO NA JUŽNOM SLOVENSKU

Mám volebné číslo 48. Vybral som si ho sám, lebo je pre mňa symbolom REVOLÚCIE. A to je to, čo cítim, že je potrebné urobiť aj so zdravotníctvom na juhu Slovenska.
Revolúcia v roku 1848 bola jednou z najdôležitejších kapitol v našich maďarských dejinách. Bola symbolom boja proti absolutizmu, feudalizmu a cisárskemu centralizmu. Ale aj bojom za liberalizáciu, pokrok a demokratizáciu krajiny. Pre maďarský národ sa tento rok stal symbolom slobody. Chcem, aby sa rok 2020 stal našim rokom ZMENY. Juh Slovenska je dlhodobo zanedbávaný. Dostupnosť, ale aj úroveň zdravotnej starostlivosti je tu najhoršia na Slovensku. Hnevá ma nielen stav dnešného zdravotníctva, koľko máme, alebo nemáme lekárov, ale aj to, ako sa rozkradli investície do moderných technológií a ako majú schopní ľudia pod vládou neschopných zviazané ruky. Ako nemôžu dostať nemocnice z červených čísel, lebo niekomu tento stav vyhovuje. Hnevá ma, že kým si manažéri zdravotných poisťovní delia zisky, ľudia v nemocniciach dostávajú horšiu stravu ako väzni. Že čakajú mesiace na vyšetrenia, nehovoriac o dostupnosti zákrokov a operácií. Hnevá ma, že kým ľudia predčasne a zbytočne umierajú, finančné skupiny si na zdravotníctve nabaľujú vrecká. Moja zlosť je mojim hnacím motorom v tejto kampani.
Mám však omnoho viac ako zlosť. Mám program zmien, ktoré revolučne posunú kvalitu života nielen na juhu Slovenska. Na to, aby som ho mohol realizovať a dosiahnuť skutočnú ZMENU, nielen kecy, ktorými vás oblbujú politici už roky vo svojich kampaniach potrebujem 10 000 krúžkov. Znie to nereálne? Ale nie je! Úplne stačí, že len 1000 z vás sa bude rozprávať s ľuďmi okolo. S priateľmi, rodinou, kolegami, s náhodnými známymi. Rozprávajte sa s nimi o voľbách a o potrebe skutočných zmien pre maďarskú komunitu. Rozprávajte sa s nimi o tom, že všetci potrebujeme fungujúce zdravotníctvo. Rozprávajte sa s nimi o tom, že ak nepôjdu voliť a nechajú to na iných, tak dnešné prieskumy sa stanú realitou. Vyhrá to strana, ktorá vládla 12 rokov a v zdravotníctve nič prevratné nedosiahla a v tesnom závese za ňou extrémisti. Nevoliť je najhoršia voľba. Alternatíva existuje a je kvalitná!
Ak chcete skutočnú zmenu, presvedčte pár ľudí okolo seba. Strana MKO je tesne pred bránami parlamentu. Jej vstup na parlamentnú pôdu je veľmi reálny. Ak sa nájde 10 000 aktívnych voličov, ktorí sú ochotní niečo urobiť pre zmenu, potom budem môcť zrealizovať môj program pre kvalitnejší život na juhu Slovenska. Prečítajte si môj program. A poďme to konečne ZMENIŤ!

Leták

Nechajte mi svoj e-mail a ja Vás budem informovať o priebehu kampane, o tom, čo všetko plánujeme a čo robíme. Budem vám posielať materiály a linky na články a blogy, ktoré môžete posielať svojim známym. Ďakujem vám už vopred za dôveru a za krúžok pre moje číslo 48.